Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Ducati Multistrada 1200 Enduro
Meer informatie
Modeljaar: 2017
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 80MHNV |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 3.162 |
| Laatste registratie | 2026-02-05 |
| Eerste registratie NL | 2017-05-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.198 cc |
| Vermogen | 112 kW |
| Gewicht ledig | 257 kg |
| Gewicht rijklaar | 264 kg |
| Geluid stationair | 100 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061