Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Diavel
Meer informatie
Modeljaar: 2014
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 93MTBZ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.154 |
| Laatste registratie | 2026-05-01 |
| Eerste registratie NL | 2025-08-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.198 cc |
| Vermogen | 114 kW |
| Gewicht ledig | 232 kg |
| Gewicht rijklaar | 245 kg |
| Geluid stationair | 105 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149