GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Ducati Monster 1100 evo
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem
Meer informatie
Laadvermogen: 215 kg
GVW: 390 kg
2 zitplaatsen
Schadevrij
1 sleutel
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Beschikbare afleverpakketten: Afleverpakket zo meenemen motorfiets (EUR?99)
Afleverpakket basis motorfiets (EUR?399)
Afleverpakket uitgebreid motorfiets (EUR?699)
| Kenteken | 42MDHP |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.697 |
| Laatste registratie | 2025-09-05 |
| Eerste registratie NL | 2013-05-18 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.079 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 175 kg |
| Gewicht rijklaar | 186 kg |
| Gewicht maximum | 390 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
| Payload capacity | 204 kg |