Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Buell S1 Lightning
1998, 70.392 km, € 4.890, GrijsMeer informatie
Modeljaar: 1998
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MY46TV |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.882 |
| Laatste registratie | 2024-08-24 |
| Eerste registratie NL | 1998-04-03 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.199 cc |
| Vermogen | 60 kW |
| Gewicht ledig | 232 kg |
| Gewicht rijklaar | 239 kg |
| Geluid stationair | 98 dB |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107