Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Buell
Lichte voorpootschade door corrosie rijdt en schakels goed lichte olie lekkage rijdt goed geen problemen
| Kenteken | MJFB94 |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 1.639 |
| Laatste registratie | 2020-05-22 |
| Eerste registratie NL | 2003-06-27 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 985 cc |
| Vermogen | 62 kW |
| Gewicht ledig | 198 kg |
| Gewicht rijklaar | 205 kg |
| Gewicht maximum | 385 kg |
| Geluid stationair | 97 dB |
| Payload capacity | 180 kg |