GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW S 1000 XR
Aanvullend
Adaptieve bochtverlichting, Akrapovic einddemper, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth, Bagagerek, Bandenspanningcontrole (RDC), Cruise control, Dagrijverlichting, Diefstalalarmsysteem, Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment), Dynamicpakket, Elektrisch variabele schokdemperafstelling, Emergency Call, Handkappen, Hill hold functie, Keyless Ride, Koplamp Pro, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED koplampen, M Endurance ketting, Middenstandaard, MSR Motorsleepmomentregeling, Navigatievoorbereiding af fabriek, Schakelassistent Pro, Sport uitlaat, Stijlvariant Sport, Topkoffer, Topkofferdrager, Touring pakket, USB aansluiting, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Windscherm, Zijkofferset, Zwart motorblok
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Aantal eigenaren: 3
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 62MRBN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.345 |
| Laatste registratie | 2023-07-27 |
| Eerste registratie NL | 2022-02-23 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Vermogen | 121 kW |
| Gewicht ledig | 219 kg |
| Gewicht rijklaar | 226 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
| Torque | 114 Nm |
| Fuel tank capacity | 20 liter |