Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
BMW R 18 Transcontinental
Meer informatie
Modeljaar: 2021
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 72MXZK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 4.599 |
| Laatste registratie | 2025-09-19 |
| Eerste registratie NL | 2025-07-11 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.802 cc |
| Vermogen | 67 kW |
| Gewicht ledig | 420 kg |
| Gewicht rijklaar | 427 kg |
| Gewicht maximum | 630 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
| Payload capacity | 203 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149