GRATIS adverteren
Check motorfiets
Aangeboden motoren
BMW R 1300 GS Adventure
Aanvullend
Adaptieve rijhoogtehulp, Diefstalalarmsysteem, Dynamicpakket, Innovatiespakket, Keyless Ride, Middenbok, Navigatievoorbereiding BMW, Quickshifter (schakelassistent), Rijmodi Pro, Touringpakket, Voertuig informatie Nederlands, Waarschuwing v.aanrijding van achteren, Windscherm electronisch verstelbaar
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Eerste eigenaar
Fabrieksgarantie tot: 23-06-2028
Garantielabel: BMW Premium Selection
| Kenteken | 93MXXK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 4.275 |
| Laatste registratie | 2026-03-28 |
| Eerste registratie NL | 2025-06-24 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.300 cc |
| Vermogen | 107 kW |
| Gewicht ledig | 262 kg |
| Gewicht rijklaar | 269 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Torque | 149 Nm |
| Fuel tank capacity | 19 liter |