GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1250 RT
Aanvullend
12Volt aansluiting, ABS Pro, ACC (Adaptive cruise control), Adaptieve bochtverlichting, Bandenspanningcontrole (RDC), Centraal vergrendelingsysteem, Comfortpakket, Connectiviteit TFT scherm, Diefstalalarmsysteem, Dynamicpakket, Dynamic Traction Control (DTC), Electronic Suspension Adjustment (ESA), Emergency Call, Hill Start Control, Keyless Ride, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), LED Achterlicht, MSR (motorsleepmomentregeling), Navigatie, Quickshifter (schakelassistent), Rijmodi Pro, RVS-uitlaatsysteem, verchroomd, Triple Black Uitvoering, Verwarmbare buddyseat, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Windscherm electronisch verstelbaar
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Aantal eigenaren: 4
Fabrieksgarantie tot: 29-05-2027
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 83MVGT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 4.110 |
| Laatste registratie | 2025-08-09 |
| Eerste registratie NL | 2024-05-30 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.254 cc |
| Vermogen | 100 kW |
| Gewicht ledig | 272 kg |
| Gewicht rijklaar | 279 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Torque | 143 Nm |
| Fuel tank capacity | 25 liter |