GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW K 1600 B
Aanvullend
ABS Pro, Achteruitrijhulp, Adaptieve bochtverlichting, Anti Blokkeer Systeem, Anti diefstal alarm, Anti doorSlip Regeling, Audiosysteem ECE en voorbereiding incl., Bandenspanningcontrole (RDC), Bluetooth interface, Centrale vergrendeling, Cruise control, Dagrijverlichting, Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment), Dynamic Traction Control (DTC), Elektr. verwarmde buddy en handvaten, Elektrisch variabele schokdemperafstelling, Elektrisch windscherm, Grand America, Hill Start Control, Hoog windscherm, Keyless Ride, Kofferdragers links & rechts, Koffer set 3 delig, koplampreiniging, LED achterlichten, Metaalkleur, Middenstandaard, Motorbeschermbeugel, Radio software, Schakelassistent Pro, Topkoffer, Treeplanken, Uitrustingspakket, Veiligheidspakket, Verwarmbare buddyseat, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Volle kuip, xenon koplampen, Zijkoffers
Meer informatie
Acceleratie (0-100): 3,2 s
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 3
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 14MKZN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 4.679 |
| Laatste registratie | 2025-07-12 |
| Eerste registratie NL | 2019-07-17 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinder inhoud | 1.649 cc |
| Vermogen | 118 kW |
| Gewicht ledig | 329 kg |
| Gewicht rijklaar | 336 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Torque | 175 Nm |
| Fuel tank capacity | 27 liter |