GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1250 R
Aanvullend
12Volt aansluiting, ABS Pro, Adaptieve bochtverlichting, Bandenspanningcontrole (RDC), Comfortpakket, Connectiviteit TFT scherm, Cruise control, Diefstalalarmsysteem, Dynamicpakket, Dynamic Traction Control (DTC), Electronic Suspension Adjustment (ESA), Emergency Call, Hill Start Control, Keyless Ride, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), LED Achterlicht, Middenbok, MSR (motorsleepmomentregeling), Navigatievoorbereiding BMW, Passagierspakket incl. Voetsteunen, Quickshifter (schakelassistent), Rijmodi Pro, RVS-uitlaatsysteem, verchroomd, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Witte LED knipperlichten, Zwart motorblok
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
Fabrieksgarantie tot: 13-12-2027
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
| Kenteken | 38MVZR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 2.870 |
| Laatste registratie | 2024-12-17 |
| Eerste registratie NL | 2024-12-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.254 cc |
| Vermogen | 100 kW |
| Gewicht ledig | 232 kg |
| Gewicht rijklaar | 239 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Torque | 143 Nm |
| Fuel tank capacity | 18 liter |