Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
BMW G 310 R
Aanvullend
ABS, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), Voertuig informatie Nederlands
Meer informatie
Topsnelheid: 143 km/u
2 zitplaatsen
Eerste eigenaar
Fabrieksgarantie tot: 04-02-2027
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
| Kenteken | 90MTVJ |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 695 |
| Laatste registratie | 2024-12-19 |
| Eerste registratie NL | 2024-04-03 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 313 cc |
| Vermogen | 25 kW |
| Gewicht ledig | 157 kg |
| Gewicht rijklaar | 164 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |
| Torque | 28 Nm |
| Fuel tank capacity | 11 liter |
Stadhoudersmolenweg 99
7317 BP Apeldoorn