GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW S 1000 R
Aanvullend
ABS Pro, Adaptieve bochtverlichting, Bandenspanningcontrole (RDC), Comfortpakket, Connectiviteit TFT scherm, Cruise control, Diefstalalarmsysteem, Dynamic Damping Control (DDC), Dynamicpakket, Emergency Call, Keyless Ride, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), LED Achterlicht, Motorspoiler, MSR (motorsleepmomentregeling), Navigatievoorbereiding BMW, Passagierspakket incl. Voetsteunen, Quickshifter (schakelassistent), Rijmodi Pro, USB-laadaansluiting, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Witte LED knipperlichten
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
1 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 2
Fabrieksgarantie tot: 03-03-2027
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
| Kenteken | 13MTTD |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 2.837 |
| Laatste registratie | 2024-10-11 |
| Eerste registratie NL | 2024-03-04 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Vermogen | 121 kW |
| Gewicht ledig | 192 kg |
| Gewicht rijklaar | 199 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
| Torque | 114 Nm |
| Fuel tank capacity | 17 liter |