GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1250 GS
Aanvullend
12 Volt contactdoos, ABS Pro, Adaptieve bochtverlichting, Bandenspanningcontrole (RDC), Cilinderbescherming, Comfort pakket, Cruise control, Diefstalalarmsysteem, Duobuddyseat & voetsteunen voor passagier, Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment), Dynamic pakket, Dynamic Traction Control (DTC), Hill Start Control, Intelligent Emergency Call (eCall), Keyless Ride, Kofferdragers links & rechts, Kruisspaakwielen, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), LED-verstraler, LED Achterlicht, MSR Motorsleepmomentregeling, Navigatievoorbereiding af fabriek, Rijmodi Pro, Schakelassistent Pro, Stijlvariant GS Trophy, TFT Connectivity Display, Verwarmbare buddyseat, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Witte LED-knipperlichten, Zwart motorblok
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Eerste eigenaar
Fabrieksgarantie tot: 16-09-2027
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
| Kenteken | 34MRZD |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 3.582 |
| Laatste registratie | 2025-11-19 |
| Eerste registratie NL | 2022-09-16 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.254 cc |
| Vermogen | 100 kW |
| Gewicht ledig | 242 kg |
| Gewicht rijklaar | 249 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Torque | 143 Nm |
| Fuel tank capacity | 20 liter |