GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1250 GS
Aanvullend
ABS Pro, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Bandenspanningcontrole (RDC), Comfort buddyseat, Comfort pakket, Cruise control, Dagrijverlichting, Diefstalalarmsysteem, Duobuddyseat & voetsteunen voor passagier, Dynamic pakket, Dynamic Traction Control (DTC), Electronic Suspension Adjustment (ESA), Handkappen, Hill hold functie, Keyless Ride, Kofferdragers links & rechts, Koffer set 3 delig, Kruisspaakwielen, LED-koplamp, LED-verstraler, LED koplampen, Navigatievoorbereiding af fabriek, Rijmodi Pro, Schakelassistent Pro, Touring pakket, Verchroomde uitlaatbochten, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Windscherm, Witte LED-knipperlichten
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Eerste eigenaar
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 05MLBL |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.161 |
| Laatste registratie | 2024-04-25 |
| Eerste registratie NL | 2019-07-30 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.254 cc |
| Vermogen | 100 kW |
| Gewicht ledig | 242 kg |
| Gewicht rijklaar | 249 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Torque | 143 Nm |
| Fuel tank capacity | 20 liter |