GRATIS adverteren
Check motorfiets
Aangeboden motoren
BMW R 1200 RS
Aanvullend
Adaptief Demping Systeem (ADS), Alarmsysteem, Anti Blokkeer Systeem, Anti Blokkeer Systeem (ABS), Anti Slip Control, Bandenspanningscontrolesysteem, Boordcomputer, Comfort-pakket, Cruise control, Elektrisch variabele schokdemperafstelling, Handvatverwarming, Keyless entry, LED dagrijverlichting, Middenstandaard, Touring Pakket, Tractie Controle Systeem (TCS)
Meer informatie
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Schadevrij
2 sleutels
EUR?209 p/m (financial lease, 72 maanden)
informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Optioneel afleverpakket: Garantie (zonder meerprijs)
| Kenteken | 62MHNX |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 2.591 |
| Laatste registratie | 2026-04-01 |
| Eerste registratie NL | 2017-05-04 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht ledig | 229 kg |
| Gewicht rijklaar | 236 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |