GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1200 RS
Aanvullend
ABS, Bandenspanningcontrole (RDC), Comfortpakket, Cruise control, Dagrijverlichting, Dynamicpakket, Dynamic Traction Control (DTC), Electronic Suspension Adjustment (ESA), Middenbok, Motorspoiler, Quickshifter (schakelassistent), Rijmodi Pro, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Witte LED knipperlichten
Meer informatie
2 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 2
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
| Kenteken | 49MGRK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 2.489 |
| Laatste registratie | 2024-11-07 |
| Eerste registratie NL | 2016-05-10 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht ledig | 212 kg |
| Gewicht rijklaar | 236 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
| Torque | 125 Nm |
| Fuel tank capacity | 18 liter |