Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
BMW R 1200 R
Meer informatie
Modeljaar: 2016
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 03MGXZ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.396 |
| Laatste registratie | 2023-06-10 |
| Eerste registratie NL | 2016-08-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht ledig | 207 kg |
| Gewicht rijklaar | 231 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149