Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
BMW R 1200 GS
Aanvullend
ABS, Cruiscontrol, Div.Financiering Mogelijkheden, ESA, Getinte Kuipruit, Handkappen, Handvat verwarming, Inruil Mogelijk, Led Verlichting, Midden Bok, Mooie Nette Complete Motor, Onderhoudshistorie Aanwezig, Tankpad, Zij Tassen
Meer informatie
Modeljaar: 2013
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 37MSGF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 2.093 |
| Laatste registratie | 2026-03-24 |
| Eerste registratie NL | 2023-05-12 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht ledig | 225 kg |
| Gewicht rijklaar | 238 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |