Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
BMW K 1600 GTL Exclusive
Meer informatie
Modeljaar: 2014
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 49MDSG |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.779 |
| Laatste registratie | 2025-08-29 |
| Eerste registratie NL | 2014-01-18 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinder inhoud | 1.650 cc |
| Vermogen | 118 kW |
| Gewicht ledig | 321 kg |
| Gewicht rijklaar | 348 kg |
| Gewicht maximum | 560 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 212 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149