GRATIS adverteren
Check motorfiets
Aangeboden motoren
BMW F 900 GS
Aanvullend
ABS, Bandenspanningcontrole (RDC), Cruise control, Diefstalalarmsysteem, Dynamicpakket, Dynamic Traction Control (DTC), Emergency Call, Enduro pakket, Getint Windscherm, Handprotectoren, Keyless Ride, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), M Endurance ketting, Motorbeschermbeugel, Navigatievoorbereiding BMW, Quickshifter (schakelassistent), Rijmodi Pro, Sportdemper, Valbescherming, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Witte LED knipperlichten, Zwart motorblok
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Eerste eigenaar
Fabrieksgarantie tot: 27-02-2029
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
| Kenteken | 25MTSZ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 2.741 |
| Laatste registratie | 2025-07-17 |
| Eerste registratie NL | 2024-02-29 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 895 cc |
| Vermogen | 77 kW |
| Gewicht ledig | 212 kg |
| Gewicht rijklaar | 219 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Torque | 93 Nm |
| Fuel tank capacity | 15 liter |