GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW F 700 GS
2016, 29.939 km, € 7.200, WitZeer nette BMW F700GS uit 2016 – direct rijklaar! Recent een grote beurt gehad. Motor verkeert in zeer nette staat en rijdt perfect. Specificaties: • Bouwjaar: 2016 • Kilometerstand: 29.939 km • A2 geschikt • 2 cilinder • Handgeschakeld Uitgevoerd met o.a.: • ABS • Handvatverwarming • Topkoffer • Middenbok • Nieuw windscherm Standaard verbreder Recent onderhoud: • Olie + filter vervangen • Rem
| Kenteken | 66MGTJ |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 1.514 |
| Laatste registratie | 2025-11-13 |
| Eerste registratie NL | 2016-06-17 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 798 cc |
| Vermogen | 55 kW |
| Gewicht ledig | 200 kg |
| Gewicht rijklaar | 209 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |