Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
BMW CE 02
Aanvullend
ABS, Keyless Ride, LED-koplamp
Meer informatie
Topsnelheid: 95 km/u
2 zitplaatsen
CO?-uitstoot: 0 g/km
Eerste eigenaar
Fabrieksgarantie tot: 27-02-2028
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
Verbruik combinatierit: 60 kWh/100km
| Kenteken | 49MXBJ |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Laatste registratie | 2025-03-04 |
| Eerste registratie NL | 2025-02-28 |
| Technische details | |
| Gewicht ledig | 98 kg |
| Gewicht rijklaar | 105 kg |
| Torque | 55 Nm |