GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW C 400 GT
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Elektronisch Stabiliteits Programma, Keyless start, LED achterlichten, LED koplampen, Middenstandaard
Meer informatie
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 139 km/u
2 zitplaatsen
Eerste eigenaar
Garantielabels: BMW Premium Selection, BOVAG Garantie (12 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 16MNGL |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.170 |
| Laatste registratie | 2025-05-09 |
| Eerste registratie NL | 2020-09-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 350 cc |
| Vermogen | 25 kW |
| Gewicht ledig | 206 kg |
| Gewicht rijklaar | 213 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Torque | 35 Nm |
| Fuel tank capacity | 13 liter |