Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Yamaha XV950R
Aanvullend
Hypercharger, Navigatie systeem, Tassenset, Windscherm
Meer informatie
Modeljaar: 2014
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 89MLPS |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.200 |
| Laatste registratie | 2025-05-01 |
| Eerste registratie NL | 2020-03-21 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 942 cc |
| Vermogen | 40 kW |
| Gewicht ledig | 238 kg |
| Gewicht rijklaar | 245 kg |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107