Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Yamaha XV1700PC Warrior
Aanvullend
Bellypan, Breed achterwiel, Breed stuur, Customised, Forward controls, Sidemount, Spec. achterkant, Spec. uitlaatsyst.
Meer informatie
Modeljaar: 2005
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 91MXLV |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.107 |
| Laatste registratie | 2025-04-11 |
| Eerste registratie NL | 2025-04-11 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.670 cc |
| Vermogen | 63 kW |
| Gewicht ledig | 288 kg |
| Gewicht rijklaar | 295 kg |
| Gewicht maximum | 480 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
| Payload capacity | 185 kg |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107