Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha XJ900S Diversion
In goede staat.
| Kenteken | MS50FJ |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 848 |
| Laatste registratie | 1998-01-15 |
| Eerste registratie NL | 1993-08-17 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 891 cc |
| Vermogen | 67 kW |
| Gewicht ledig | 242 kg |
| Gewicht rijklaar | 249 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |