Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha FZS600 Fazer
2003, 48.239 km, € 2.499, BlauwMeer informatie
Modeljaar: 2003
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MJFV28 |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 963 |
| Laatste registratie | 2026-05-07 |
| Eerste registratie NL | 2003-07-09 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 599 cc |
| Vermogen | 25 kW |
| Gewicht ledig | 214 kg |
| Gewicht rijklaar | 221 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |