Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Adventure Bike/MC Freewheels t...
31 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha FJR1300
Meer informatie
Modeljaar: 2006
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MPNN16 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.883 |
| Laatste registratie | 2026-05-27 |
| Eerste registratie NL | 2006-04-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.298 cc |
| Vermogen | 106 kW |
| Gewicht ledig | 268 kg |
| Gewicht rijklaar | 275 kg |
| Gewicht maximum | 476 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 201 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149