Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Triumph Tiger 955i
Meer informatie
Modeljaar: 2004
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MLVF28 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.632 |
| Laatste registratie | 2023-04-24 |
| Eerste registratie NL | 2004-08-27 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 955 cc |
| Vermogen | 77 kW |
| Gewicht ledig | 229 kg |
| Gewicht rijklaar | 236 kg |
| Gewicht maximum | 485 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 249 kg |