Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Adventure Bike/MC Freewheels t...
31 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Tiger 900 GT Pro
Meer informatie
Modeljaar: 2022
TLM'S G12 Garantie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 19MTTJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.082 |
| Laatste registratie | 2026-05-20 |
| Eerste registratie NL | 2024-03-06 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 888 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 209 kg |
| Gewicht rijklaar | 216 kg |
| Gewicht maximum | 444 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 228 kg |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111