Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Thunderbird 900
Meer informatie
Modeljaar: 2003
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 94MFJV |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 984 |
| Laatste registratie | 2025-07-11 |
| Eerste registratie NL | 2015-04-24 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 885 cc |
| Vermogen | 23 kW |
| Gewicht ledig | 218 kg |
| Gewicht rijklaar | 230 kg |
| Geluid stationair | 80 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149