Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Triumph Street Twin
Meer informatie
Modeljaar: 2017
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 98MPTH |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.214 |
| Laatste registratie | 2025-10-18 |
| Eerste registratie NL | 2022-04-15 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 900 cc |
| Vermogen | 40,44 kW |
| Gewicht ledig | 208 kg |
| Gewicht rijklaar | 215 kg |
| Gewicht maximum | 425 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 210 kg |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111