GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Triumph Bonneville T100
2005, 36.439 km, € 4.450, ZwartTriumph Bonneville T100 – Perfecte staat Nieuwe voorband Altijd in de garage gestald tijdens de wintermaanden Wordt geleverd met bijpassende bikecover Servicehistorie aanwezig Originele UK‑import, Deze motor verkeert in zeer goede conditie en is klaar voor directe inzet. Interesse? Neem contact op voor een bezichtiging!
| Kenteken | MVSJ-76 |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 1.166 |
| Laatste registratie | 2012-03-16 |
| Eerste registratie NL | 2009-07-16 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 865 cc |
| Vermogen | 50 kW |
| Gewicht ledig | 223 kg |
| Gewicht rijklaar | 230 kg |
| Gewicht maximum | 430 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Payload capacity | 200 kg |