Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki DL650X
mooie v-strom 650 tal van opties gps koffer handvatverwarming
| Kenteken | 35-MD-DX |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 1.104 |
| Laatste registratie | 2022-07-21 |
| Eerste registratie NL | 2014-04-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 645 cc |
| Vermogen | 50,5 kW |
| Gewicht ledig | 199 kg |
| Gewicht rijklaar | 214 kg |
| Gewicht maximum | 415 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |
| Payload capacity | 201 kg |