Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki
motor moet weg, staat al een paar jaar in de garage, zier er nog wel goed uit, is zo goed als origineel. Is voorzien van highwaysteps, valbeugel en scherm. De motor slaat nu niet aan, de startmotor draait wel goed rond, heeft dus een beurt nodig
| Kenteken | ML-63-SG |
| Rijbewijs | A |
| Laatste registratie | 1995-02-17 |
| Eerste registratie NL | 1991-07-24 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 699 cc |
| Vermogen | 1 kW |
| Gewicht ledig | 247 kg |
| Gewicht rijklaar | 254 kg |
| Geluid stationair | 97 dB |