Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Royal Enfield Shotgun 650
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, LED achterlichten, LED koplampen, navigatiesysteem, two-tone (metaal) kleur
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Topsnelheid: 164 km/u
Bekleding: Stof
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Segment | Tour |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 648 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 240 kg |
| Torque | 52 Nm |
| Fuel tank capacity | 14 liter |