Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Moto Morini Seiemmezzo 650 SCR
Aanvullend
1 Maand Gratis!! Alriskverz., ABS, Div.Financiering Mogelijkheden, Fabrieksgarantie, Inruil Mogelijk, Led Verlichting, Origineel N.L. Motor, Spaakwielen, Sportdemper, TFT Dashboard
Meer informatie
Modeljaar: 2024
| Kenteken | 81MTRJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 924 |
| Laatste registratie | 2026-02-28 |
| Eerste registratie NL | 2024-02-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 649 cc |
| Vermogen | 44,5 kW |
| Gewicht ledig | 208 kg |
| Gewicht rijklaar | 215 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |