Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi V11 Sport
Meer informatie
Modeljaar: 2002
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 07MVPL |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.647 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.064 cc |
| Vermogen | 67 kW |
| Gewicht ledig | 214 kg |
| Gewicht rijklaar | 221 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |