Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi Stelvio 1200
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 30MLTS |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 2.698 |
| Laatste registratie | 2025-12-17 |
| Eerste registratie NL | 2020-05-20 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.151 cc |
| Vermogen | 77,3 kW |
| Gewicht ledig | 257 kg |
| Gewicht rijklaar | 281 kg |
| Geluid stationair | 98 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111