Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi Magni Sfida 1000
Meer informatie
Modeljaar: 1989
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
| Kenteken | MGZX49 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Supersport |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 3.554 |
| Laatste registratie | 2015-07-03 |
| Eerste registratie NL | 2002-08-06 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 946 cc |
| Vermogen | 45 kW |
| Gewicht ledig | 210 kg |
| Gewicht rijklaar | 217 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111