Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi Le Mans 1000
Meer informatie
Modeljaar: 1993
TLM'S Geen Garantie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
| Kenteken | MR89DF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.168 |
| Laatste registratie | 2022-03-22 |
| Eerste registratie NL | 1993-01-22 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 949 cc |
| Vermogen | 60 kW |
| Gewicht ledig | 215 kg |
| Gewicht rijklaar | 222 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111