Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi California III
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MJ51SF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| Laatste registratie | 2025-10-27 |
| Eerste registratie NL | 1990-01-02 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 949 cc |
| Vermogen | 48 kW |
| Gewicht ledig | 272 kg |
| Gewicht rijklaar | 279 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |