Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi California II
Aanvullend
Bagagerek, Hak/teen schakelen, Kofferset, Middenbok, Treeplanken, Windscherm
Meer informatie
Modeljaar: 1986
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MH54DR |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Laatste registratie | 2025-08-05 |
| Eerste registratie NL | 1986-10-03 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 949 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 270 kg |
| Gewicht rijklaar | 277 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107