Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
KTM 990 Super Duke
Meer informatie
Modeljaar: 2006
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MXRD62 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.708 |
| Laatste registratie | 2026-04-18 |
| Eerste registratie NL | 2010-05-20 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Vermogen | 88 kW |
| Gewicht ledig | 187 kg |
| Gewicht rijklaar | 195 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149