Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki Z750
Super gave Kawa z750 uit 2004 gloednieuwe banden, accu, hendels. Onlangs onderhoud aan gedaan. dubbele z1000 uitlaat, mooi geluid. optisch in zeer goede staat Rijdt als een zonnetje
| Kenteken | 24MBNK |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 931 |
| Laatste registratie | 2020-05-30 |
| Eerste registratie NL | 2012-05-16 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 748 cc |
| Vermogen | 81 kW |
| Gewicht ledig | 202 kg |
| Gewicht rijklaar | 218 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |