Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki Z H2
Meer informatie
Modeljaar: 2020
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 99MNGG |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 2.617 |
| Laatste registratie | 2025-12-04 |
| Eerste registratie NL | 2020-08-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 998 cc |
| Vermogen | 147,1 kW |
| Gewicht ledig | 232 kg |
| Gewicht rijklaar | 239 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349