GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Kawasaki W800
Aanvullend
35KW/A2 Geschikt, ABS, Div.Financiering Mogelijkheden, Ex. Afleverbeurt Eur 200,-, Inruil Mogelijk, Midden Bok, Onderhoudshistorie Aanwezig, Origineel N.L. Motor, Retro Style, Van Eerste Eigenaar, Zeer Mooie Nette Motor
Meer informatie
Modeljaar: 2022
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 10MRNR |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.145 |
| Laatste registratie | 2026-05-02 |
| Eerste registratie NL | 2022-06-10 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 773 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 219 kg |
| Gewicht rijklaar | 226 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |