Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki GPZ500S
Hele nette motorfiets. Weinig kilometers en goed onderhouden. Te koop wegens aanschaf motorscooter. Voor vragen of meer foto's graag contact opnemen :0622549019 Mvg Rene
| Kenteken | MX65HX |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 740 |
| Laatste registratie | 2024-05-01 |
| Eerste registratie NL | 1996-07-12 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 498 cc |
| Vermogen | 44 kW |
| Gewicht rijklaar | 207 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |