GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Indian Roadmaster Classic
Aanvullend
ABS, Bluetooth connect, Boordcomputer, Cruisecontrol, LED verlichting rondom, Navigatie systeem, Passing lamps, Radio connect/MP3, Tassenset, TFT display/Full color, Topkoffer, Treeplanken, Valbeugels, Zadelverwarming
Meer informatie
Modeljaar: 2019
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 07MXXB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 2.206 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.811 cc |
| Vermogen | 52 kW |
| Gewicht ledig | 399 kg |
| Gewicht rijklaar | 406 kg |
| Gewicht maximum | 628 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |
| Payload capacity | 222 kg |